Zawory / Elementy Montażowe

( ilość produktów: 56 )

Przestrzeń pod prysznicem powinna być dobrze zorganizowana i sprawiać, by codzienna kąpiel była przyjemnością. Odpowiednie akcesoria prysznicowe pozwolą zaoszczędzić miejsce, a sprytne rozwiązania sprawią, że Twój codzienny prysznic będzie wyjątkowy. Systemy do zabudowania i do zawieszania ceramiki sanitarnej i akcesoriów montażowych to to niezbędne elementy przy urządzaniu funkcjonalnej łazienki. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają na ukrycie w ścianach wszystkich opraw i elementów instalacyjnych, dzięki czemu widocznym pozostaje jedynie sprzęt pełniący funkcję użytkową i dekoracyjną. Oczywiście system do zawieszania ceramiki sanitarnej czy montażu nowoczesnych akcesoriów o różnych funkcjach dodatkowych, zawiera również niezbędne elementy montażowe, takie jak zawory podtynkowe, komplety baterii, elementy podłogowe i wiele innych akcesoriów. System podtynkowy musi być trwały, wykonany z dbałością o szczegóły i z najwyższej jakości materiałów.

Uchwyt prysznicowy 

Dla tych, którzy nie przepadają za deszczownicą i strumieniem spływającym z góry, główka prysznicowa zamontowana na odpowiedniej wysokości jest absolutnie niezbędnym elementem zestawu prysznicowego. Słuchawki z wężami są zwykle dostarczane w zestawach z bateriami prysznicowymi. W przypadku baterii do montażu powierzchniowego, uchwyt do słuchawki jest zwykle montowany na rurce. Jednak w minimalistycznych kabinach walk-in wnętrze kabiny prysznicowej oddzielone jest od reszty pomieszczenia tylko pojedynczą ścianką prysznicową, często wyposażoną w ukrytą baterię. 

Kolanko przyłączeniowe

Akcesoria do kabin prysznicowych to również różnego rodzaju przełączniki, które - podtynkowe - nie tylko świetnie wyglądają, ale także wygodnie sterują dopływem wody do prysznica. Jednym z najważniejszych elementów wymaganych do podłączenia węża prysznicowego jest kolanko przyścienne. Służy głównie do montażu podtynkowych zestawów prysznicowych. Gwarantuje bezproblemowe połączenie i działanie prysznica.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z opiekunem działu

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 600 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Ok
2024-04-02
Super szybka realizacja. Wszystko zgodnie z opisem w dobrej cenie. Dodatkowo musiałem zwrócić jeden z zamówionych produktów i 30 min po tym jak przesyłka została odebrana zwrot był na koncie. Polecam.
pixel