porcelanico@porcelanico.pl tel: +48 858749476 mob: +48604594951
 
 
 
 

Aktualnie brak

JACUZZI - BASEN 14 FT SWIMFIT SL141E000D3
JACUZZI - BASEN 14 FT SWIMFIT SL141E000D3

Producent: JACUZZI

Seria: ***

Numer_katalogowy: SL141E000D3

Wymiar:

Gatunek: 1

Waga: 1307.000

Dostępność: Towar dostępny - natychmiastowa wysyłka!
Koszt dostawy: od 159,00 zł brutto
zaufane opinie
Cena Porcelanico: 76 000,00 zł
Opis

JACUZZI - BASEN 14 FT SWIMFIT   SL141E000D3

Idealny basen dla Ciebie i Twojej rodziny. Uwielbiasz pływać a nie masz miejsca na duży basen?! To SwimFit 14 Swim Spa jest dla Ciebie!

 

Połączenie basenu (endless pool) z jacuzzi.

Poznaj funkcje SwimFit:

PŁYWANIE

W basenie o wymiarach 442 x 237 x 134 cm, pływanie jest możliwe dzięki pompie Swimboost o mocy 3 koni mechanicznych, która dostarcza 800 litrów wody na minutę przez każdy z dwóch strumieni AquaFlex.  

Technologia AquaFlex Jet

Dwie dysze AquaFlex o unikalnym owalnym kształcie spłaszczają strumienie wody, zapewniając płynniejszą i szeroką linię pływania.

System JetFlex pozwala natomiast regulować intensywność przepływu wody. Dysze można regulować w celu uzyskania preferowanej prędkości i ciśnienia wody, aby stworzyć idealne warunki do pływania.

Unikalna konstrukcja obudowy AquaChannel zapobiega powstawaniu fali, co pomaga utrzymać się na linii pływania.

 

ĆWICZENIA FITNESS

SwimFit 14 można również wykorzystać jako idealny basen do ćwiczeń i siłownię wodną. Płaska, ergonomiczna podłoga antypoślizgowa pozwala na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń fitness w wodzie. Dzięki dodatkowym właściwościom możliwe jest  wykonywanie różnorodnych ćwiczeń obwodowych - do ćwiczeń aerobowych do budowania siły. Trening obwodowy w wodzie to szybki zestaw ćwiczeń, w których wykonujesz jedno ćwiczenie przez 30 sekund do 3 minut, a następnie przechodzisz do następnego ćwiczenia.

 

RELAKS, MASAŻ

Dla tych, którzy chcą skorzystać z SwimFit 14 do relaksu zaprojektowano dwa ergonomicznie fotele do hydroterapii. Wyposażone są w najwyższej klasy dysze, które zapewniają idealne połączenie powietrza i wody, zapewniając tym samym równowagę głębokiego i delikatnego masażu w różnych grupach mięśni.

Masaż SwimLife ™ swimspa jest jak żaden inny. Wzór rozmieszczenia dysz został zaprojektowany do pracy z różnymi grupami mięśni, aby zapewnić doskonałe korzyści hydroterapii.

 

CAŁOROCZNY KOMFORT I SWOBODA KORZYSTANIA

System zarządzania ciepłem Thermalax ™ zapewnia komfort i przyjemność korzystania z basenu 365 dni w roku. Osłona Stormshield, izolacja zewnętrzna pomaga zatrzymać ciepło i chroni przed zimnem.

 

OCZYSZCZANIE

System filtracji ClearStream (unikalna technologia podwójnej filtracji) ​​zapewnia czystość i bezpieczeństwo. Podwójna filtracja zwiększa natężenie przepływu wody do pomp. Wszelkie zanieczyszczenia kierowane są do umiejscowionych po obu stronach basenu pomp i usuwane za pomocą podwójnych filtrów. 

Zdjęcia produktu
JACUZZI - BASEN 14 FT SWIMFIT   SL141E000D3